Pedagogu sapulce

Pirmdien,25.augustā, plkst.11.00 notiks JMS pedagogu sapulce. Darba kārtībā:               jauno audzēkņu sadalījums pa klasēm; pedagogu slodzes; stundu saraksts; tematisko plānu ievirzes starppriekšmetu sasaistes nolūkos; izstāžu projekti; u.c.aktualitātes.

 

 

 

Pēdējā Vasaras prakses pagarinājuma SKATE

Ceturtdien,28.augustā, plkst.12.00 VASARAS PRAKSES pēdējā pagarinājuma skate audzēkņiem,kuri nepiedalījās prakses norisē skolā vai Saldū,kā arī 20.augusta skatē.Darbu izlikšana 11.30.Liecību saņemšana -12.30.                                        Atgādinājums:audzēkņi,kuri nav nokārtojuši Vasaras praksi,netiek pārcelti uz nākamo klasi.

UZDEVUMU SARAKSTS

 

Audzēkņiem, kuri objektīvu iemeslu dēļ nevar piedalīties VASARAS PRAKSĒ Jelgavā no 4.- 11.jūnijam un Saldū no 16.- 20.jūnijam,saņem semestra pagarinājumu un tiek informēti par VASARAS DARBU SKATI 20.augustā, plkst.12.00, 3.kabinetā.Darbu izlikšana no plkst.11.00.

U Z D E V U M I

Zīmēšanā:

1)       ainavas studijas – 3 gab. ((ar zīmuli, melno pildspalvu vai tušu) A3 formātā – šķūnītis, kadrs pa logu vai istabas interjers);

2)       dzīvnieku skices -10 gab. A4 formāts ( kaķis, suns, trusis, kāmis, vistas, utt.-  der visi, kas kustās J) – ar pamīkstu zīmuli, ogli, sangīnu vai flomasteru.

Gleznošanā:

1)    ainavas studijas – 4 gab. A3 formāts ( ar guašas krāsām, akvareli vai pasteļkrītiem ) – jebkura interesanta pilsētas vieta, pagalms, parka fragments, utt.

2)    klusā daba – 2 gab. ( ar guašu – puķes vāzē, augļi, sēnes, dārzeņi, utt.)

 Kompozīcijā:

1)    4 gab . stilizētas , krāsainas  vai melnbaltas kompozīcijas 20 x 20 cm izmērā

Tēmas : saulaina diena; apmākusies diena; svētku diena un piedzīvojumu diena ( ieteicams kompozīcijas veidot pārdomāti, plakātu veidā, izmantojot zīmes ,simbolus ( ar roku zīmētus burtus – nē), domājot par to , lai ideja skatītājam saprotama bez komentāriem.

Pirmdien,16.jūnijā,plkst.9.00 no JMS izbraucam uz Saldu

Aktuāla informācija audzēkņiem,kuri ir pieteikušies VASARAS PRAKSEI Saldū

-          Izbraukšana no Jelgavas Mākslas skolas 2014. gada 16. jūnijā (pirmdiena) plkst. 9.00 pulcēšanās pie Mākslas skolas

-          Atgriešanās no Saldus 2014. gada 20. jūnijā (piektdiena), plkst. 14.00 autobuss izbrauc no Saldus.

Līdzi jāņem-

-Cepurīte ar nagu (aizsardzībai pret sauli).

- dēlītis ar gumiju (izmērs ~40 X 50 cm).

- Guašu krāsu komplekts (papildus dzeltenā un baltā krāsa).

- zīmēšanas papīrs, trauks ūdenim, otas zīmuļi

- salokāmais soliņš

- apģērbs un apavi siltākam un aukstākam laikam

- personīgās higiēnas piederumi, dvielis

Dienas kārtība-

8.00-celšanās

9.00- brokastis

10.00- 12.30- darbs plenērā

13.00- pusdienas

13.30- 16.00- pusdienas pārtraukums

16.00- 18.30- darbs plenērā

18.30-19.00- vakariņas

19.30-22.00- atpūta, sporta nodarbības

23.00- nakts miers

Līdz š.g. 16 maijam sekretārei jāiesniedz- potēšanās pase, medicīniskā izziņa no ģimenes ārsta.

4.jūnijā sākās VASARAS PRAKSE 3.- 6.klašu audzēkņiem

Lūgums iepazīties ar prakses grafiku pievienotajā dokumentā:

Zaļā prakse 2014

UZMANĪBU : Ja paredzēts izbraukums uz Rīgu,Dobeli,utt., prakses sākums ir plkst.9.00.   Ja  paredzēta strādāšana skolā vai Jelgavā, prakse sāksies  plkst.10.00

 

KLASES

Datums, prakses  vieta un pasniedzējs

 

4. jūnijs,

trešdiena

3.a

Jelgavas pilsēta

Marita Landau

3.b

Jelgavas pilsēta

Indulis Landaus

3.c

Jelgavas pilsēta

Kristīne Junkere

4.a

Skola

Nellija Skujeniece

4.b

Skola

Ilze Emse-G

4.c

Skola

Ilze Emse-G

5.a

Dobele

Baiba Ūlande

5.b

Dobele

Jeļena Jēkabsone

5.c

Dobele

Anda Stankeviča

6.a

Dobele

Ansis Liepa

6.b

Dobele

Laura Vizbule

Aktuāla informācija Saldus plenēra dalībniekiem un viņu vecākiem

-          Izbraukšana no Jelgavas Mākslas skolas 2014. gada 16. jūnijā (pirmdiena) plkst. 9.00 pulcēšanās pie Mākslas skolas

-          Atgriešanās no Saldus 2014. gada 20. jūnijā (piektdiena) plkst. 14.00 autobuss izbrauc no Saldus.

Līdzi jāņem-

-Cepurīte ar nagu (aizsardzībai pret sauli).

- dēlītis ar gumiju (izmērs ~40 X 50 cm).

- Guašu krāsu komplekts (papildus dzeltenā un baltā krāsa).

- zīmēšanas papīrs, trauks ūdenim, otas zīmuļi

- salokāmais soliņš

- apģērbs un apavi siltākam un aukstākam laikam

- personīgās higiēnas piederumi, dvielis

Dienas kārtība-

8.00-celšanās

9.00- brokastis

10.00- 12.30- darbs plenērā

13.00- pusdienas

13.30- 16.00- pusdienas pārtraukums

16.00- 18.30- darbs plenērā

18.30-19.00- vakariņas

19.30-22.00- atpūta, sporta nodarbības

23.00- nakts miers

Līdz š.g. 16 maijam sekretārei jāiesniedz- potēšanās pase, medicīniskā izziņa no ģimenes ārsta.

DARBU SKATES 5.klasēm

Šodien, 26.maijā, notiks 5.klašu darbu vērtēšana visos mācību priekšmetos.Lūgums audzēkņiem parūpēties par savu darbu izlikšanu un noņemšanu pēc skates.

Darbu vērtējumi tiks apkopoti liecībās,kas tiks izsniegtas VASARAS PRAKSES noslēgumā,11.jūnijā.

VASARAS PRAKSES sākums – 4.jūnijā (trešdiena), plkst.9.00 izbraukšana uz Dobeli no JMS.

 

Pusgada darbu vērtēšana 1.klasēm

Šodien,22.maijā,līdz plkst. 14.15 tiks izvērtēti 1.klašu audzēkņu darbi visos mācību priekšmetos.Pēc stundām lūgums audzēkņiem paņemt savus darbus.Skola neatbild par audzēkņu darbu ilgstošu uzglabāšanu.

Darbu vērtējumi tiks apkopoti LIECĪBĀS,kas tiks izdotas 29.maijā,stundu laikā.

PUSGADA DARBU SKATES 4.KLASĒM

Šodien,20.maijā, plkst.16.00 notiks 4.klašu pusgada darbu vērtēšana visos mācību priekšmetos.Audzēkņiem jāparūpējas par darbu izlikšanu un noņemšanu pēc skatēm.Atgādinām,ka darbi pēc skatēm ir jānes mājās.Mācību rezultāti tiks apkopoti liecībās,kuras audzēkņiem tiks izdotas VASARAS PRAKSES pēdējā dienā.

No 4.- 10.jūnijam obligātā VASARAS PRAKSE

MĀKSLAS SKOLAS PRAKSES NORISE

  4.JŪNIJS pl. 10.00- pulcēties Mākslas skolā

4.a klase – prakses vieta : skola, skolotāja Nellija Skujeniece.

4.b klase –skola, sk. Ilze Emse – Grīnberga.

4.c klase – skola, sk. Ilze Emse – Grīnberga.

            5.JŪNIJS pl. 10.00- pulcēties Mākslas skolā

4.a kl. – Jelgavas pilsēta, sk. Marita Landau.

4.b kl. – Jelgavas pilsēta, sk. Indulis Landaus.

4.c kl. – Jelgavas pilsēta, sk. Jeļena Jēkabsone.

 

6.JŪNIJS pl. 9.00- pulcēties Mākslas skolā

4.a kl. – Tērvete, sk. Laura Vizbule.

4.b kl. – Tērvete, sk. Laura Vizbule, Anda Stankeviča.

4.c kl. – Tērvete, sk. Anda Stankeviča.

9. JŪNIJS pl. 9.00- pulcēties Mākslas skolā

4.a kl – Rīgas Zoo , sk. Anda Stankeviča.

4.b kl. – Rīgas Zoo , sk. Baiba Ūlande.

4.c kl. – Rīgas Zoo , sk. Laura Vizbule.

IEEJA 2 euro            

10. JŪNIJS pl. 9.00- pulcēties Mākslas skolā

4.a kl – Brīvdabas muzejs , sk. Baiba Ūlande .

4.b kl. – Brīvdabas muzejs , sk. Jeļena Jēkabsone.

4.c kl. – Brīvdabas muzejs , sk. Kristīne Junkere

Prakses ilgums dienā –apm. 5 stundas.

 

 

DARBU SKATES 3.KLASĒM

Pirmdien, 19.maijā notiks DARBU SKATES visos mācību priekšmetos 3.klasēm.

Pēc skatēm audzēkņiem ir jāpaņem savi darbi ( Mākslas skola neatbild par to ilgstošu uzglabāšanu).Skates rezultāti tiks apkopoti liecībās,kuras tiks izsniegtas VASARAS PRAKSES pēdējā dienā.

VASARAS PRAKSE 3.KLASĒM ( tiem audzēkņiem, kuri nebrauc uz Saldu no 16.-20.jūnijam)

KLASES Datums, prakses  vieta un pasniedzējs Datums, prakses  vieta un pasniedzējs Datums, prakses  vieta un pasniedzējs Datums, prakses  vieta un pasniedzējs

 

4. jūnijs,

trešdiena

 

5. jūnijs,

ceturtdiena

 

6. jūnijs,

piektdiena

 

9. jūnijs,

pirmdiena

3.a

Jelgavas pilsēta

Marita Landau

Mini ZOO

Kristīne Junkere

Tērvete

Baiba Ūlande

Skola

Nellija Skujeniece

3.b

Jelgavas pilsēta

Indulis Landaus

Mini ZOO

Baiba Ūlande

Tērvete

Kristīne Junkere

Skola

Ilze Emse

3.c

Jelgavas pilsēta

Kristīne Junkere

Mini ZOO

Anda Stankeviča

Tērvete

Jeļena Jēkabsone

Skola

Ilze Emse

 

 

STUNDU IZMAIŅAS 2.klasēm 14.maijā

2.a klasei

14.15- 14.55 ZĪMĒŠANA ; 15.00-15.40 KUSTĪBU MĀKSLA; 15.45 – 16.25 GLEZNOŠANA .DARBS MATERIĀLĀ nenotiks skolotājas slimības dēļ.

2.b klasei

14.15- 14.55 KUSTĪBU MĀKSLA  ; 15.00-15.40 ZĪMĒŠANA ; 15.45- 16.25 GLEZNOŠANA. DARBS MATERIĀLĀ nenotiks skolotājas slimības dēļ.

Nobeiguma darbu aizstāvēšana un IZLAIDUMS 7.klasēm

Sestdien,31.maijā ,plkst.12.00 JMS notiks 7.klašu Nobeiguma darbu aizstāvēšana un izlaiduma pasākums.Aicināti arī audzēkņu vecāki,radi un draugi.

Nobeiguma darbu pabeigšana un nodošana mācību daļā – 29.maijā, plkst 20.00

Atgādinājums: apliecības par Mākslas skolas beigšanu tiks izsniegtas pēc mācību maksas parādu nokārtošanas.Informācija – JMS sekretariātā vai pie I.Ezernieces.

DARBU SKATES

1.a klasei   1.b klasei   ceturtdien, 22.maijā , plkst. 14.00 .                                          Darbus izliek 11., 34.telpās                                                                                                               Skates ilgs līdz 16.00. Pēc tam audzēkņi paņem savus darbus un nes tos uz mājām.

Liecību saņemšana 29.maijā, no plkst.14.00

2.a klasei   2.b klasei   trešdien, 21.maijā , plkst. 15.00 .                                            Darbus izliek 11., 34. telpās                                                                                  Skates ilgs līdz 17.00. Pēc tam audzēkņi paņem savus darbus un nes tos uz mājām.

Liecību saņemšana 28.maijā, no plkst.14.00

 3.a klasei  3.b klasei 3.c klasei - pirmdien, 19.maijā , plkst. 16.00 .                               Darbus izliek audzēkņi, skolotāju vadībā no plkst.14.00 – 11., 3., 25., 34.telpās              Skates ilgs līdz 18.40. Pēc tam audzēkņi paņem savus darbus un nes tos uz mājām.

 4.a klasei  4.b klasei  4.c klasei  otrdien, 20.maijā , plkst. 16.00 .                             Darbus izliek audzēkņi, skolotāja vadībā, no plkst. 14.15 –  3., 4., 11., 24., 34. telpās        Skates ilgs līdz 18.30 . Pēc tam audzēkņi paņem savus darbus un nes tos uz mājām.

5.a klasei  5.b klasei 5.c klasei -  pirmdien, 26.maijā, plkst. 16.00 .                                Darbus izliek audzēkņi, skolotāja vadībā, no plkst. 14.15 -  3.,11., 4., 34.telpās                Skates ilgs līdz 18.40 . Pēc tam audzēkņi paņem savus darbus un nes tos uz mājām.

6.a klasei  6.b klasei -  otrdien, 27.maijā, plkst. 16.00 .                                                  Darbus izliek audzēkņi, skolotāja vadībā, no plkst. 14.15 -  3.,11., 4., 34.telpās                 Skates ilgs līdz 18.40 . Pēc tam audzēkņi paņem savus darbus un nes tos uz mājām.

I,II,III kursam  trešdien, 27.maijā, plkst. 18.00 .                                                           Darbus izliek audzēkņi, skolotāja vadībā, no plkst. 16.00 -  6., 11., 23., 25., telpās

III kursam  apliecības par 3gadīgās programmas beigšanu tiks izsniegtas svinīgajā pasākumā,Mākslas skolas aktu zālē 31.maijā, plkst.12.00

                        

1.,2.,3.klašu audzēkņu vecākiem

Pilsētas svētku gājiens “Ieraugi Jelgavu krāsās” norisinās piektdien, 30.maijā, pulksten 17.00 ( 16.45 pulcējamies skolā). Svētku gājienā aicināti piedalīties arī JMS audzēkņi un pedagogi. Īpaši aicināti 1.,2. un 3. klašu audzēkņi. ( Tā kā 1.un 2.klašu audzēkņiem nav paredzēta vasaras prakse, par piedalīšanos gājienā jūnija sākumā tiks organizēta ekskursija). Lai laicīgi varam plānot nepieciešamo gājienam un ekskursijai, Jūsu pieteikumus dalībai lūdzam iesniegt JMS sekretārei līdz 19.maijam.

STUNDU IZMAIŅAS OTRDIEN,22.APRĪLĪ

3.a klasei

14.15 – 14.55   KOMPOZĪCIJA                                                                                     15.00 – 15.40   KOMPOZĪCIJA

 3.b klasei

16.30 – 17.10   KOMPOZĪCIJA                                                                                    17.15 – 17.55   KOMPOZĪCIJA

 3.c klasei

17.15 – 17.55    KOMPOZĪCIJA                                                                                  18.00 – 18.40    KOMPOZĪCIJA

 4.c klasei

15.00 – 15.40   MĀKSLAS VALODAS PAMATI                                                          15.45 – 16.25   ZĪMĒŠANA                                                                                         16.30 – 17.10   ZĪMĒŠANA                                                                                         17.15 – 17.55   GLEZNOŠANA                                                                                   18.00 - 18.40   GLEZNOŠANA

Konkursa TEĀTRIS rezultāti un apbalvošana

AA7AA1AA2AA6AA9 AA8AA3AA11AA4T1Jūlija Dmitrijeva, Jelgavas Mākslas skola, sk.Marita Landau

8 – 11 gadi, grafika

1.Vieta – Paula Pavlovska, sk. Aija Gūtmane, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola.

2.vieta – Jekaterina Zhilevich, sk. Laura Vizbule, Jelgavas Mākslas skola.

3.vieta – Lāsma Lāce, sk. Ilze Cābe, Jumpravas Mūzikas un mākslas skola.

 

8 – 11 gadi, glezniecība

1.Vieta – Anna Helēna Markova, sk. Baiba Ūlande , Jelgavas Mākslas skola.

2.vieta – Simona Bergfelde, sk. Jeļena Jēkabsone, Jelgavas Mākslas skola.

3.vieta –  Vladislavs Lipickis-Solovjovs , sk. Baiba Ūlande, Jelgavas Mākslas skola.

 

12 – 15 gadi, glezniecība

1.Vieta – Jūlija Dmitrijeva , sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

1.Vieta – Diāna Astafičeva , sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

           

Jelgavas vispārizglītojošās skolas

 1.Vieta – Madara Inita Drukaļska, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

2. vieta – Mikus Lācis, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

3.vieta – Kristīne Bumbiere, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

 

Atzinības raksts -

-          Inguna Paegle, sk. Jeļena Jēkabsone, Jelgavas Mākslas skola.

-          Ādams Dreimanis, sk. Jeļena Jēkabsone, Jelgavas Mākslas skola.

-          Megija Celmiņa, sk. Aija Gūtmane, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola.

-          Megija Puriņa , sk. Liene Ratnika, Ķekavas Mākslas skola.

-          Nikoleta Seļezņova , sk. Laura Vizbule, Jelgavas Mākslas skola.

-          Ilze Reknere, sk. Evita Melbārde, Jelgavas Mākslas skola.

-          Ralfs Bārs, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

-          Samanta Ančevska, sk. Ira Rozīte, Jelgavas 4. sākumskola.

 

Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja simpātiju balvas

 

-          Evelīna Anna Grikova, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

-          Anne Margrēta Kāknēna, sk. Liene Ratnika, Ķekavas Mākslas skola.

-           Jūlija Dmitrijeva  , sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

-           Diāna Astafičeva, sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

Pateicamies  visiem konkursa dalībniekiem! Apbalvošana – piektdien, 11.aprīlī, plkst.12.00 Ā.Alunāna muzejā