Konkursa TEĀTRIS rezultāti un apbalvošana

AA7AA1AA2AA6AA9 AA8AA3AA11AA4T1Jūlija Dmitrijeva, Jelgavas Mākslas skola, sk.Marita Landau

8 – 11 gadi, grafika

1.Vieta – Paula Pavlovska, sk. Aija Gūtmane, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola.

2.vieta – Jekaterina Zhilevich, sk. Laura Vizbule, Jelgavas Mākslas skola.

3.vieta – Lāsma Lāce, sk. Ilze Cābe, Jumpravas Mūzikas un mākslas skola.

 

8 – 11 gadi, glezniecība

1.Vieta – Anna Helēna Markova, sk. Baiba Ūlande , Jelgavas Mākslas skola.

2.vieta – Simona Bergfelde, sk. Jeļena Jēkabsone, Jelgavas Mākslas skola.

3.vieta –  Vladislavs Lipickis-Solovjovs , sk. Baiba Ūlande, Jelgavas Mākslas skola.

 

12 – 15 gadi, glezniecība

1.Vieta – Jūlija Dmitrijeva , sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

1.Vieta – Diāna Astafičeva , sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

           

Jelgavas vispārizglītojošās skolas

 1.Vieta – Madara Inita Drukaļska, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

2. vieta – Mikus Lācis, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

3.vieta – Kristīne Bumbiere, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

 

Atzinības raksts -

-          Inguna Paegle, sk. Jeļena Jēkabsone, Jelgavas Mākslas skola.

-          Ādams Dreimanis, sk. Jeļena Jēkabsone, Jelgavas Mākslas skola.

-          Megija Celmiņa, sk. Aija Gūtmane, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola.

-          Megija Puriņa , sk. Liene Ratnika, Ķekavas Mākslas skola.

-          Nikoleta Seļezņova , sk. Laura Vizbule, Jelgavas Mākslas skola.

-          Ilze Reknere, sk. Evita Melbārde, Jelgavas Mākslas skola.

-          Ralfs Bārs, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

-          Samanta Ančevska, sk. Ira Rozīte, Jelgavas 4. sākumskola.

 

Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja simpātiju balvas

 

-          Evelīna Anna Grikova, sk. Ginta Upīte, Jelgavas 4. sākumskola.

-          Anne Margrēta Kāknēna, sk. Liene Ratnika, Ķekavas Mākslas skola.

-           Jūlija Dmitrijeva  , sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

-           Diāna Astafičeva, sk. Marita Landau , Jelgavas Mākslas skola.

Pateicamies  visiem konkursa dalībniekiem! Apbalvošana – piektdien, 11.aprīlī, plkst.12.00 Ā.Alunāna muzejā

a p s v e i c a m !!!

Silvija Mītniece (6.a klase) un Nikola Raudive (6.a klase) Valsts Konkursā Saldū ieguvušas godpilno atzinības balvu.Apsveicam mūsu skolas audzēknes un skolotāju Ilizani Grīnbergu ! Atgādināsim,ka šī gada konkursa tēma ir arhitektūra un uzdevums bija – mājoklis draugam

stikla kubs3Attēlā : “LABIRINTS” Evelīna Ķempele  (7.a klase).sk.Ilze Emse-Grīnberga 2013.g.

 

Cienījamie JMS 3.- 6.klašu audzēkņu vecāki!

No š. g. 16. – 20. jūnijam plānojam vasaras plenēru  jeb zaļo praksi, kas mākslas skolās ir obligāta. Ja mēs spētu nodrošināt pietiekamu audzēkņu skaitu, tad būtu iespēja organizēt plenēru Saldū, ar dzīvošanu uz vietas – Saldus Mākslas skolā. ( Citādāk vasaras prakse norisināsies Jelgavā, ar dienas izbraukumiem ārpus tās). Maksa par 5 dienām ,ieskaitot izmitināšanu un ēdināšanu, ir – 65 Euro (sešdesmit pieci euro)

Gaidīsim  jūsu drīzas atbildes, lai mēs varētu plānot prakses aptuveno dalībnieku skaitu.

 

radošas B R Ī V D I E N A S !!!

kompetes

No 17.- 21.martam Jelgavas Mākslas skolā PAVASARA BRĪVLAIKS !

Š.g. 17.martā 6.kl.audzēknes Silvija Mītniece un Nikola Raudive pārstāvēs mūsu skolu Valsts konkursa II kārtā, Saldū.Konkursa tēma: “Es.Telpa.Vide.”              Audzēknes konkursam sagatavoja un pavadīs skolotāja Ilizane Grīnberga.                 Vēlam veiksmi !

STUNDU IZMAIŅAS ceturtdien,6.martā

 5.c klasei

14.15 – 14.55  VEIDOŠANA

15.00 – 15.40  VEIDOŠANA

15.45 – 16.25  VEIDOŠANA

16.30 – 17.10  VEIDOŠANA

 

6.a klasei ( tiem, kuri nebrauc ekskursijā uz izstādēm  Rīgā)

14.15 – 14.55  DATORGRAFIKA

15.00 – 15.40  DATORGRAFIKA

15.45 – 16.25  ZĪMĒŠANA (24.kab.)

16.30 – 17.10  ZĪMĒŠANA (24.kab.)

 

6.b klasei ( tiem, kuri nebrauc ekskursijā uz izstādēm  Rīgā)

15.45 – 16.25  DATORGRAFIKA

16.30 – 17.10  DATORGRAFIKA

17.15 – 18.00  ZĪMĒŠANA (24.kab.)

18.10 – 18.40  ZĪMĒŠANA (24.kab.)

VIESI NO CITĀM PLANĒTĀM

28.februārī Jelgavas Mākslas skolā viesojās daudz un dažādi citplanētieši.Sniedzam nelielu ieskatu pasākumā:

saldus2 saldus3saldus1

3vieta meduuza moshki1 1 2 3 6 2c 2kl kar2 kar3

kikergu

uchukiPar veiksmīgākajiem lielformāta  sienas gleznojumiem zālē žūrijas komisija piešķir:

  1. Vieta -  4. a klasei
  2. Vieta -  5. a klasei
  3. Vieta – 1. b klasei

  Pateicības rakstus pedagogiem par zāles noformēšanu karnevālam piešķir:   Maritai Landau, Indulim Landavam, Laurai Vizbulei,Baibai Ūlandei                         

Maskas un priekšnesums klašu grupu vērtējumā:
I vieta – Saldus Mākslas skolai   ; II vieta – 2.a klasei ; III vieta – 3.b klasei

Masku vērtējumā indviduāli

  1. Vieta – Arīnai Smirnovai
  2. Vieta – Elīzai Mačukānei
  3. Vieta – Anastasijai Pavulānei

 

 

Karnevāla programma 28.februārī

citpl

No plkst. 16.15  :

1.  3.a, 3.b un 3.c klases priekšnesumi

2.  1.a, 1. b klases priekšnesumi

3.  2.a, 2.b, 2.c klases priekšnesumi

4.  Saldus Mākslas skolas prezentācija

5.  4.a, 4.b, 4.c klases priekšnesumi

6.  5.a, 5.b, 5.c klases priekšnesumi

7.  6.a un 6.b klases priekšnesumi

8.  7.a, 7.b, 7.c klases priekšnesumi

9. 2. kursa priekšnesums

Plkst.  18.00 – MASKU VĒRTĒŠANA

No plkst. 18.00 – ROTAĻAS, DEJAS, ATRAKCIJAS

Plkst. 19.00 – LABĀKO MASKU APBALVOŠANA

Plkst. 20.00 – KARNEVĀLA NOSLĒGUMS

VISI KARNEVĀLA DALĪBNIEKI LAIPNI LŪGTI IERASTIES AR SAVIEM ,,GROZIŅIEM” !

STUNDU IZMAIŅAS pirmdien,17.februārī

3.a klasei

14.15 – 14.55    VEIDOŠANA

15.00 – 15.40    VEIDOŠANA

15.45 – 16.25    GLEZNOŠANA

16.30 – 17.10    GLEZNOŠANA

Stundas beigsies 17.10

 

3.b klasei

14.15 – 14.55    GLEZNOŠANA

15.00 – 15.40    GLEZNOŠANA

15.45 – 16.25    VEIDOŠANA

16.30 – 17.10    VEIDOŠANA

Stundas beigsies 17.10

 

3.c klasei

14.15 – 14.55    VEIDOŠANA

15.00 – 15.40    VEIDOŠANA

15.45 – 16.25    GLEZNOŠANA

16.30 – 17.10    GLEZNOŠANA

Stundas beigsies 17.10

5.b klasei

17.15 – 17.55    GLEZNOŠANA

18.00 – 18.40    GLEZNOŠANA

ZĪMĒŠANA nenotiks

IZMAIŅAS 12.februārī

KUSTĪBU MĀKSLA VISĀM GRUPĀM ŠODIEN NOTIKS 1.STĀVĀ, 6.kabinetā

 2.c klasei

 15.45 – 16.25    ZĪMĒŠANA kopā ar 2.b kl.  ZĀLĒ

16.30 – 17.10   GLEZNOŠANA kopā ar 2.b kl. ZĀLĒ

DARBS MATERIĀLĀ UN KUSTĪBU MĀKSLA NENOTIKS

STUNDAS BEIGSIES PLKST.17.10

IZMAIŅAS STUNDU SARAKSTĀ otrdien, 11.februārī

4.c klasei

MĀKSLAS VALODAS PAMATI nenotiks skolotājas slimības dēļ

15.45 – 16.25    ZĪMĒŠANA

16.30 – 17.10    ZĪMĒŠANA

17.15 – 17.55    GLEZNOŠANA

18.00 – 18.40    GLEZNOŠANA

 

5.b klasei

16.30 – 17.10    DARBS MATERIĀLĀ

17.15 – 17.55    DARBS MATERIĀLĀ

MĀKSLAS VALODAS PAMATI nenotiks skolotājas slimības dēļ

Stundu izmaiņas pirmdien,10.februārī

4.a klasei

14.15 – 14.55   KOMPOZĪCIJA

15.00 – 15.40   KOMPOZĪCIJA

MĀKSLAS VALODAS PAMATI nenotiks skolotājas slimības dēļ

 

4.b klasei

14.15 – 14.55   KOMPOZĪCIJA

15.00 – 15.40   KOMPOZĪCIJA

MĀKSLAS VALODAS PAMATI nenotiks skolotājas slimības dēļ

 

5.a klasei

15.45 – 16.25    GLEZNOŠANA

16.30 – 17.10    GLEZNOŠANA

MĀKSLAS VALODAS PAMATI nenotiks skolotājas slimības dēļ

SKICĒŠANA

JMS 2.stāvā – ekspozīcija “SKICE”. Skolotājas Baibas Ūlandes vadībā 4.un 5.klašu audzēkņi trešdienās vingrinās figūras, kustības, interjera un portreta skicēšanā.

sk7

sk5

sk4

sk1